Na všem záleží

Dobré jídlo vychází z poctivých staročeských receptů. Všichni kuchaři současně pochází z různých části Čech, mají tedy i rozdílné domácí recepty. Všechny své poznatky, gurmánské zážitky nejen z dětství sdílí a vychází z toho celočeské menu Restaurantu Smetana.

Na všem záleží
Na všem záleží

o RESTAURACI

Zarezervujte si u nás stůl


a zažijte pravou českou kuchyni, zdravé hodnotné jídlo, jedinečný výhled na Karlův most a Pražský hrad, společně s naším neobyčejným zákaznický servisem a českou pohostinností. Těšíme se na Vás!

Kuchyně

Dobré jídlo vychází z poctivých staročeských receptů. Všichni naši kuchaři pochází z různých části Čech, mají tedy i rozdílné domácí recepty. Všechny své poznatky, gurmánské zážitky nejen z dětství, různé typy gastronomického vdělání, spolu s mnohými zahraničními zkušenostmi sdílí a vychází z toho celočeské menu s dotekem velkých světových kuchyní Restaurantu Smetana.

Co na vás čeká?
Můžete si být jednoduše jistí, že vás obslouží opravdoví profesionálové a v neposlední řadě také lidé, kteří svou práci mají skutečně rádi a vysoký standart poskytovaných služeb je pro ně samozřejmost.

Chuťové pohárky se jemně vlní 
v rytmu klasické hudby. 


Pachtův palác na Smetanově nábřeží je kulturní památka, která láká milovníky historie z celého světa. Restaurant Smetana v Pachtově paláci je nová restaurace na cestě k fine diningu. Vždy čerstvé, prvotřídní suroviny, krásné místo a profesionální servis. Typově se řadí k moderní kuchyni vycházející z české tradice s francouzským dotekem. Od telecího řízku přes dokonalé omáčky k čerstvé rybě na páře či grilu, dle výběru a gusta klienta. Gastronomická symfonie je tu znát.

Rezervujte nyní

Máte se setkat s přáteli, chcete pozvat obchodního partnera na oběd, nebo si jen užít příjemnou a klidnou atmosféru v centru Prahy vedle historických památek? Rezervujte si stůl, který pro vás bude připravený přesně na čas.

 Rezervovat stůl

TripAdvisor Rating
14
Recenzí
Zpomalte na pár okamžiků

Zpomalte na pár okamžiků

Buďte součástí jedinečného zážitku v unikátním prostředí starého města

Rezervovat stůl

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.